Friday, 4/12/2020 UTC+1
Warmia płaszcze damskie – huna, jass, getex

Suplement do dziennika urzędowego unii europejskiej

Suplement do dziennika urzędowego unii europejskiej

Post by relatedRelated post

Jak działa L-arginina stosowana przez olimpijczyków?

Do sprawdzenia L-argininy AAKG wybrałem kilka osób, którym zależało na błyskawicznym przyroście masy mięśniowej. Każdy z nich wykonywał dokładnie te same ćwiczenia co wcześniej, ale dodatkowo przyjmowali kapsułki z AAKG.

Przyznam, że wyniki tego testu były dla mnie kompletnym zaskoczeniem. Efekty były piorunujące! Mówiąc o piorunujących rezultatach mam na myśli to, że każda z tych osób zwiększyła średnie obciążenia na treningu co najmniej dwukrotnie i to w zaledwie 30 dni!!! Ale to dopiero początek. Dzięki L-argininie AAKG mieli na co dzień więcej siły, dlatego z chęcią przychodzili na treningi. Mniej też się męczyli i mogli dokładniej wykonywać ćwiczenia.

Oto jak działanie kapsułek opisuje Mariusz Szczurek

Fot. Mariusz Szczurek

„Powiem wprost – nie wierzyłem, że ta metoda jest tak dobra jak twierdził Marek, ktĂłry sprzedaje drzwi Porta Pomyślałem sobie: był chłopak w Chinach i uwierzył w piękne historie… Dopiero po kilku dniach, gdy poczułem energetycznego kopa i zobaczyłem, że znacznie mniej męczę na siłowni, zrozumiałem że byłem w błędzie.

Mój trening wskoczył na wyższy level. Większe obciążenia, więcej powtórzeń i lepsza technika. Na siłowni przestałem wreszcie ćwiczyć z malutkimi sztangietkami i wziąłem się za pożądane ciężary. Wystarczyło 30 dni, a ja zmieniłem się z tatuśka w prawdziwego pakera!!!”

Jak widzisz L-arginina AKKG działa i to nie tylko na sportowców. Pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty każdemu, kto ją zastosuje. Oczywiście, jeśli chcesz możesz wylewać siódme poty na siłowni, katować się wielogodzinnymi treningami i czekać aż padniesz z przemęczenia… Ale po co się katować, skoro można zbudować stalowe mięśnie w prostszy i szybszy sposób?

Posłuchaj – możesz nie chcieć mieć 10 kilo więcej czystych mięśni, zwiększyć rozmiarów bicepsa o 4-6 cm, ani obwodu klatki piersiowej o 10-12 cm. Po 20 latach pracy z zawodnikami i amatorami jestem jednak pewny, że każdy, kto ćwiczy na siłowni, jest zainteresowany poprawieniem skuteczności treningu. Jeśli już poświęcasz swój czas, to dlatego że chcesz widzieć rezultaty swojej pracy. Dla olimpijczyków są to medale ze złota, a dla nas mięśnie ze stali, idealna męska sylwetka i bycza siła.

Mi i moim klientom L-arginina AKKG pozwoliła zwiększyć skuteczność treningów o 50 – 70%!!! Ty też możesz włączyć przycisk TURBO w Twoim planie treningowym – wystarczy, że klikniesz w ten link

Suplement do dziennika urzędowego unii europejskiej
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About