Tuesday, 15/6/2021 UTC+2
Warmia płaszcze damskie – huna, jass, getex

Jak osiągnąć twarz bez zmarszczek?

Jak osiągnąć twarz bez zmarszczek?

Jak osiągnąć twarz bez zmarszczek?

Mówi się, że zmarszczki są oznaką mądrości. Są też oznaką upływającego wieku i to już niekoniecznie brzmi tak dumnie. Na szczęście można temu zaradzić. Od profilaktyki poczynając na konkretnych ruchach (także operacyjnych) usuwania istniejących zmarszczek, kończąc.

Przeczesując internet zdziwić się można ilością metod i preparatów, którymi można ze zmarszczkami walczyć. Najczęstsze rady to kwestia odpowiedniej diety. Tu nie ma nic specjalnego odkrywczego. Witaminy, składniki mineralne i błonnik. Niby oczywiste, ale często o tym zapominamy. Kolejną sprawą jest ruch. Polepsza kondycję, usprawnia działanie „mechaniki” ciała. I opóźnia pojawianie się zmarszczek. Można też zająć się ćwiczeniem twarzy. Dokładniej rzecz biorąc, powinniśmy bliżej zainteresować się mięśniami twarzy. Są one, jako jedyne w ciele człowieka, połączone ze skórą. W tym wypadku oznacza to mniej więcej tyle, że kiedy te mięśnie wiotczeją, wraz z nimi nasza twarz. Powstają fałd, worków pod oczami. W konsekwencji również zmarszczek. Dostępne są więc na rynku przewodniki w których znaleźć można proste ćwiczenia na mięśnie twarzy. Można powiedzieć, że jest to taki lifting bez chirurga.

Ilość kremów na zmarszczki również może przyprawić o zawrót głowy. Począwszy od kremów przeznaczonych do profilaktyki, poprzez kremy na zmarszczki aż do preparatów silnie liftingujących. Ogólną zasadą, którą należy przyjąć przy wyborze konkretnego jest zdrowy rozsądek. Pamiętajmy, że w pewien sposób próbujemy odwrócić naturalny proces starzenia. A wrócić może on ze zdwojona siłą. I tak ostatnia rada, dotyczy szczególnie najdroższej z metod na zmarszczki. Czyli operacjom. No, żeby daleko nie szukać jak sztucznie może wyglądać upiększanie ciała ( również pozbywanie się zmarszczek) jest Cher. Zwana zresztą królową chirurgii plastycznej. Jednak nie ma w niej już krzty naturalności. Owszem jest to metoda na zmarszczki, czy na wygładzenie skóry, ale czy aby na pewno sensowna.

Wydaje mi się, że jednak naturalne metody są lepsze, a do tego bardziej zdrowe. Jasne, trzeba się trochę wysilić, aby utrzymać dietę, czy kondycję ciała, ale przynajmniej nie ma widocznych skutków ubocznych. Poza tym, niekoniecznie chirurgia plastyczna jest tania, więc i nie każdy może sobie na nią pozwolić.

About