Monday, 2/8/2021 UTC+2
Warmia płaszcze damskie – huna, jass, getex

Ucieszą… duży biust

Ucieszą… duży biust

Post by relatedRelated post

Cieszący oko wygląd, wysokiej jakości materiał, dopracowana do najdrobniejszego szczegółu i zapewniająca wysoki komfort noszenia konstrukcja oraz szeroka rozmiarówka – o tym marzą kobiety hojnie obdarzone przez naturę. Czy producenci bielizny wystarczająco dbają o ich potrzeby?

Chociaż dziś podobno można kupić w zasadzie wszystko, a producenci dwoją się i troją, by spełnić najskrytsze marzenia swoich klientów, na kobiecych forach internetowych wciąż słychać narzekania biuściastych pań.

Oczywiście absurdem byłoby twierdzić, że dużych biustonoszy nie ma, a jeśli są, to są mało atrakcyjne, bure, kiepskiej jakości. Wystarczy przejrzeć oferty sklepów internetowych z bielizną, w których coraz częściej pojawia się dział: biustonosze na duży biust. Z drugiej strony trudno się dziwić narzekaniom ze strony biuściastych. Podczas gdy panie noszące staniki w uniwersalnym rozmiarze, typu 70B czy 80C, wchodząc do dobrze zaopatrzonego sklepu mają do wyboru kilkadziesiąt czy nawet kilkaset różnych modeli, właścicielki wyjątkowo dużych piersi znajdą najwyżej kilka propozycji, o ile takowe w ogóle będą.

Artemis – biały biustonosz na duży biust Gorsenia 35178

Problemem są zresztą nie tylko spore ograniczenia w obrębie wzorów, kolorów i modeli (w zasadzie brak tu takich staników jak bezramiączkowe bardotki czy biostonosze push up), ale także mała dostępność produktu. Biustonoszy na duży biust na próżno szukać w sieciówkach czy osiedlowych sklepikach. Pozostaje zatem internet, ewentualnie sklepy sprzedające marki słynące z szerokiej rozmiarówki. I tak w stanikach o dużych obwodach (powyżej 100 cm) specjalizuje się Linea Maxima, z kolei biustonosze z dość wąskimi obwodami i bardzo dużymi miseczkami (np. 65M) znajdziemy u marki Gorsenia. Godne uwagi jest to, że konstrukcja i jakość produktów obu firm idą w parze z estetyką. Boki tych biustonoszy wykonane są z mało rozciągliwej mikrofibry, ramiączka są miękkie od strony ciała, a miseczki zdobione są haftami lub obwiedzione koronką. Staniki w większych rozmiarach znajdziemy także u Kingi. Stworzona przez markę linia Sophie Verney co prawda nie powala swą rozmiarówka, ale niewątpliwie zaspokoi potrzeby kobiet, które mają problemy z kupnem stanika w sieciówkach, bo ich piersi przekraczają dopuszczalne 80D.

Coraz więcej firm zapewnia, że tworzy swoje produkty z myślą o dużych biustach. Pytanie tylko czy producenci aby na pewno słuchają tego, co ich biuściaste klientki mają do powiedzenia.

About