Saturday, 6/3/2021 UTC+1
Warmia płaszcze damskie – huna, jass, getex

Revitol Stretch Mark – idealny sposób na rozstępy

Revitol Stretch Mark – idealny sposób na rozstępy

Post by relatedRelated post

Revitol Stretch Mark – idealny sposób na rozstępy

Jak krem Revitol Stretch Mark pomaga zwalczać rozstępy występujące w czasie trwania i po ciąży? Na to i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w niniejszej recenzji tego niezwykle skutecznego kosmetyku.

Z czym mamy do czynienia?

Podczas ciąży, rozciągnięcia występujące na skórze, w okolicach brzucha, ud i piersi znacznie wykraczają poza normę. W efekcie dochodzi do powstawania brzydkich blizn nazywanych także rozstępami. Pocieszeniem może być fakt, że niektóre z tych blizn po urodzeniu dziecka mogą po prostu zniknąć, ale niekoniecznie… Jak w takim razie wygrać walkę z rozstępami?

Jedną z metod na pozbycie się pozostałości w postaci pociążowych rozstępów jest kosztowna operacja plastyczna. Jednak wciąż istnieje obawa, że pozostaną ślady po takiej operacji – zwłaszcza, że koszt kilkunastu tysięcy złotych wcale nie jest kuszącą perspektywą do skorzystania z tego typu zabiegów. Dlatego tak popularne stały się wszelkie kremy na rozstępy, które dzięki swoim właściwościom pomagają nie tylko zapobiegać powstawaniu rozstępów, ale również doskonale radzą sobie, jako preparaty stosowane przy ich leczeniu.

Dobre kremy, takie jak prezentowany dzisiaj Revitol Stretch Mark posiadają silne składniki, które wzmacniają skórę, zwiększają jej naturalną elastyczność i pomagają budować dodatkową strukturę kolagenową. Są to niezwykle istotne czynniki pomagające w walce z problemami skóry.

Krem Revitol Stretch Mark działa najlepiej, jako kosmetyk zapobiegający występowaniu rozstępów. Wystarczy, że rozpoczniesz stosowanie preparatu tuż po zajściu w ciążę lub jeszcze przed – podczas starania się o poczęcie.

Jak działa Revitol Stretch Mark?

Blizny, które pojawiają się w postaci rozstępów są permanentne, dlatego bardzo ważnym elementem jest zapobieganie. Revitol daję taką możliwość, ponieważ zawiera olej z kolenia, witaminę E oraz wyciąg z nasion grejpfruta, które doskonale stymulują produkcję kolagenu i elastyny.

Naturalnie produkowany przez nasz organizm kolagen i elastyna mogą być niewystarczające do walki z rozciągnięciami skóry, których wynikiem są rozstępy. Dlatego zaaplikowany krem ma za zadanie zwiększyć ich produkcję.

Kolejnym zadaniem tych składników (również zawartego w kosmetyku aloesu), jest nawilżanie skóry – odpowiednie nawilżanie jest bardzo ważnym elementem leczenia różnorodnych problemów skóry. Ponadto krem posiada całą gammę witamin, które dodatkowo stymulują skórę, aby wytwarzała większą ilość potrzebnych do regeneracji komórek. Ta ostatnia właściwość okazuje się niezwykle skuteczna przy leczeniu starych rozstępów, których pozbycie się jest możliwe tylko za pomocą wytworzenia nowych i zdrowych komórek skóry.

Jak rozpoznać, że krem zaczął działać?

Kobiety w ciąży, po kilku tygodniach stosowania powinny odczuwać mniejsze napięcie skóry w okolicach brzucha, ud i piersi. Jest to znak, że skóra staje się bardziej elastyczna i mocniejsza, a co tym idzie po urodzeniu dziecka nie powinny wystąpić blizny w postaci rozstępów.

Dlaczego warto wybrać właśnie Revitol Stretch Mark?

– jest łatwy w użyciu,
– skóra staje się elastyczniejsza i odporniejsza,
– jest to bezpieczny kosmetyk,
– preparat jest o wiele tańszy niż zabiegi (np. laserowe usuwanie rozstępów),
– jego stosowanie zapobiega rozstępom jeszcze przed ich powstaniem,
– dociera głęboko pod skórę, co pozwala zwalczyć stare rozstępy,
– produkt posiada 30-dniową gwarancję, – jeśli nie będzie zadowolona z efektów możesz śmiało odzyskać przeznaczone na kosmetyki pieniądze.

Revitol Stretch Mark – idealny sposób na rozstępy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About