Friday, 14/5/2021 UTC+2
Warmia płaszcze damskie – huna, jass, getex

Rozjaśnianie skóry – rozwiewamy wątpliwości

Rozjaśnianie skóry – rozwiewamy wątpliwości

Rozjaśnianie skóry – rozwiewamy wątpliwości

Wiele kobiet zadaje sobie pytania: co mogę zrobić, aby wyglądać młodziej? Zapewnić skórze właściwą pielęgnację i odżywienie? Być zawsze pewną pięknego i promiennej cery? Wyglądać naturalnie i elegancko? Odpowiedź na te pytania jest jedna: zabieg rozjaśniania skóry.

Dlaczego warto rozjaśniać skórę

Oczywiście rozjaśnianie skóry nie polega na radykalnej zmianie odcienia cery, jak np., stosowanie samoopalaczy, kremów brązujących czy podkładów. Celem jest ujednolicenie kolorytu skóry, a przede wszystkim likwidacja przebarwień, plam i niedoskonałości, szpecących cerę. Oprócz usunięcia „usterek” korzyść z zastosowania rozjaśniania skóry jest jeszcze jedna: jednolita, jasna cera odmładza, nadaje nam pogodny i promienny wygląd. Po zabiegach rozjaśniających skóra odzyskuje gładkość i blask, jakie cechują skórę młodych dziewcząt, dzięki intensywnemu działaniu spłyceniu ulegają drobne zmarszczki. Poza tym właściwie przygotowany preparat do rozjaśniania skóry zawiera nie tylko składniki usuwające przebarwienia skóry: jego ważnym składnikiem są substancje pielęgnujące i odżywiające. Dzięki regularnemu stosowaniu takiego kosmetyku zapewniamy swojej skórze właściwe nawilżenie oraz codzienną „dostawę” substancji wspomagających naturalne procesy regeneracji i odbudowy skóry – co oczywiście sprzyja jej młodemu i zdrowemu wyglądowi. Dzięki rozjaśnianiu skóry Twoja cera zyska jaśniejszy odcień, ale przywrócone jej zostanie właściwa tonacja, co sprzyja podkreśleniu właściwego dla Ciebie typu urody. Będziesz bardziej sobą.

Sposoby rozjaśniania skóry

W pismach poświęconych zdrowiu i urodzie oraz na stronach i forach internetowych znajdziemy wiele domowych receptur na różnego rodzaju preparaty wybielające skórę, najczęściej są to peelingi i maseczki. Jednak wiele z tych sposobów można stosować jedynie sporadycznie. Peelingi, zawierające np. czarną kawę czy zmielone migdały, złuszczając wierzchnie warstwy naskórka przyczyniają się do oczyszczenia i rozjaśnienia cery. Można jednak stosować najwyżej dwa razy w tygodniu, w przeciwnym przypadku mogą podrażniać cerę i pozbawiać ją istotnych składników odżywczych. Innym domowym sposobem na rozjaśnianie skóry jest nacieranie jej sokiem z cytryny – co jednak bardzo wysusza i podrażniam cerę. Maseczki, np. okłady z plasterków ogórka czy maseczki zawierające mleko, często okazują się tylko częściowo skuteczne, a przy tym nie każda z nas lubi bawić w sporządzającą mikstury babkę-zielarkę. Jeśli i ty należysz do tej grupy, postaw na profesjonalną kurację, przy użyciu specjalnie do tego celu skomponowanego kosmetyku. Możesz mieć wtedy pewność, że wybrana przez Ciebie metoda rozjaśniania skóry będzie i skuteczna, i bezpieczna. Argumentem dla leniwych konsumentek będzie też łatwość stosowania takiej kuracji – wystarczy nabrać trochę kremu na palec i wmasować ją w obszar skóry, który chcemy rozjaśnić i upiększyć. I gotowe! Trzeba tylko pamiętać o regularnym używaniu kosmetyku.

Jaki preparat zastosować do rozjaśnianie skóry?

Wśród wielu preparatów służących rozjaśnianiu skóry, które pojawiły się ostatnio na polskim rynku, wyróżnia się niezwykle skuteczny krem Revitol Brightener. Poleca się go przede wszystkim dla osób, które borykają się z problemem przebarwień i plam pigmentacyjnych; śladów po trądziku, chcą rozjaśnić piegi lub pozbyć się nietwarzowej opalenizny. Mogą jednak używać wszystkie panie, którym zależy na utrzymaniu cery w dobrej kondycji i zapewnieniu sobie młodego i promiennego wyglądu. Krem Revitol Brightener to kosmetyk niezwykle wszechstronny: nie tylko rozjaśnia skórę; ma też działanie ochronne i odżywcze. Już po kilku tygodniach stosowania zauważysz wyraźną i trwałą poprawę kondycji i wyglądu skóry, która będzie wyraźnie odmłodzona i gładka. Twoja karnacja zyska jasny i zdrowy koloryt, dzięki czemu podkreślone zostanie jej naturalne piękno, a przebarwienia znikną. Dlatego nie wahaj się – już dziś rozpocznij kurację rozjaśniania skóry!

About