Friday, 4/12/2020 UTC+1
Warmia płaszcze damskie – huna, jass, getex

Bezdechy nocne leczenie

Bezdechy nocne leczenie

Post by relatedRelated post

Czym jest bezdech nocny?

Bardzo często słyszymy narzekania na chapanie partnera? Niestety nie wszyscy wiedza, że może to być informacja o chorobie chrapiącego. Być może jest to oznaka bezdechu nocnego. Jest choroba polegająca na ograniczeniu lu uniemożliwieniu dotarcia powietrzna do jamy ustnej. Może ona prowadzić do utraty przytomności lub nawet spowodować śmierć podczas snu. Dlatego nie wolno jej bagatelizować.

Bezdechy nocne leczenie lekkich stanów polega przede wszystkim na zmianie dotychczasowego trybu życia. Osoby, które mają dość dużą nadwagę, powinny zastosować jakaś odpowiednią dietę, aby spowodować znaczący spadek masy ciała. Podczas terapii powinno się zaprzestać palenia papierosów oraz całkowicie zrezygnować z picia alkoholu. Ograniczyć powinno się zażywanie środków psychotropowych, tabletek od bólu głowy czy uspokajających.

Poważniejsze stany schorzenia po wcześniejszej diagnozie specjalisty mogą być leczone poprzez zabieg laryngologiczny lub zastosowanie protezy powietrznej, lub protezy dentystycznej.

Bezdechy nocne leczenie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About