Friday, 14/5/2021 UTC+2
Warmia płaszcze damskie – huna, jass, getex

Polskie kosmetyki naturalne

Polskie kosmetyki naturalne

Post by relatedRelated post

Polskie kosmetyki naturalne

Kosmetyki polskie są na wysokim poziomie, nie mamy sie czego wstydzić. Na rynku polskim znajduje się kilka wiodących firm.
Nasza polska firma Laboratorium Kosmetyczne AVA została właśnie wliczona przez niezależną międzynarodową organizację Ecocert w poczet producentów ekologicznych, na czele z legendarną firmą l’Occitane. Kosmetyki, powstają bez użycia środków chemicznych i konserwantów, zaś wszelkie roślinne surowce pochodzą z eko-plantacji, wolnych od nawozów sztucznych i pestycydów. Seria Eco Linea jest w 100% naturalna, oparta na wyciągach z prawoślazu lekarskiego, imbiru, rumianku i zielonej herbaty oraz oleju z oliwek, wosku kwiatowym i czystej witaminie E. AVA poza Eco Lineą ma jeszcze kilka innych, niemniej atrakcyjnych serii, które choć pozostają wciąż niszową produkcją na polskim rynku, już zyskały sobie wierne grono miłośniczek – wystarczy wspomnieć krem z wyciągiem z pomidora, owocową linię Frutti Relax czy wspaniałe preparaty ze świetlikiem do pielęgnacji okolic oczu.

Pat&Rub to nowa, autorska linia kosmetyków, której właścicielem jest Kinga Rusin. W kosmetykach nie znajdziemy substancji pochodzących z ropy naftowej czy silikonów. Nie ma w nich również sztucznych barwników, konserwantów ani substancji aromatycznych. Kosmetyki Pat&Rub są w 100% stworzone z naturalnych składników, a przez to wolne od sztucznych i szkodliwych substancji. Zdrowe i przyjazne dla ciała kosmetyki propagują zdrowy styl życia.

A.T.W. to polskie kosmetyki naturalne z wyciągami ze świeżych roślin. Zawierają naturalne wyciągi ze świeżych roślin a nie z suszonych ziół, są bioregulacyjne – wspomagają regulowanie funkcji fizjologicznych, nie niszczą środowiska naturalnego. Nie są testowane na zwierzętach. Nie zawierają surowców pochodzących od zabijanych zwierząt. Są wolne od BSE. Zawierają filtrowaną wodę oligoceńską bogatą w mikroelementy. Konserwowane są substancjami pochodzenia naturalnego stosowanymi w środkach spożywczych. Kosmetyki ATW – są hypoalergiczne – przeznaczone nawet dla najdelikatniejszej skóry. Zawierają naturalny filtr UVA i UVB – wyciąg z kiełków ryżowych. Efekt działania kosmetyków naturalnych ATW został potwierdzony badaniami SELS.

Farmona łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Wysoką skuteczność wyrobów potwierdza szereg badań aplikacyjnych, stała współpraca z wybitnymi dermatologami oraz wiele cennych nagród. Farmona obejmuje ponad 200 dermokosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów; w ostatnich latach Firma poszerzyła rynki zbytu o profesjonalne kosmetyki przeznaczone do gabinetów kosmetycznych, oferując komplementarny program oczyszczania twarzy dla każdego typu skóry, oparty na autorskich masażach.

Kosmetyki naturalne to nowy trend w polskiej kosmetologii i mamy nadzieję, że po tej pierwszej jaskółce pojawią się kolejne. Każdy, kto raz przekona się bowiem do ekologicznych kosmetyków, będzie ich szukał przez całe życie. W końcu natura najlepiej wie, co naszej urodzie i zdrowiu służy.

About