Friday, 4/12/2020 UTC+1
Warmia płaszcze damskie – huna, jass, getex

W pogoni za ideałem

W pogoni za ideałem

Post by relatedRelated post

Za zmianami zachodzącymi w kanonach urody trudno nadążyć. I to nie tylko za tymi dotyczącymi mody, ale też samego ciała. Jeszcze nie tak dawno panie namiętnie odchudzały się z kości na ości, a niedościgłym ideałem była modelka Kate Moss czy aktorka Keira Knightly. Dziś dawne ideały nazywane są „wieszakami” i ustępują miejsca takim postaciom show businessu jak Kim Kardashian.

Oczywiście, nie oznacza to, że mamy masowo się tuczyć i z dumą prezentować wałeczki wokół talii. Sukces seksownej Kim to raczej powrót do odwiecznych kanonów i wzorca: szczupła talia, szerokie biodra, pokaźne piersi, do czasów, kiedy to panowie, zgodnie ze swą naturalną potrzebą rozmnażania się, poszukiwali partnerki najbardziej predysponowanej do bycia matką. Jak nadążyć za tymi zmianami? Cóż, najlepiej i najzdrowiej zaakceptować siebie taką jaką się jest i nie dać się zwariować. Jeśli jednak bycie na czasie (także w kwestiach ciała) uważa się za „must have” pozostaje nam… bielizna wyszczuplająca.

Lisa – bielizna wyszczuplająca Mitex

Dzięki nieustannemu postępowi w dziedzinie modelujących ciało fatałaszków współczesna kobieta może nie tylko powiększyć o jeden a nawet dwa rozmiary swoje piersi, ale też odpowiednio ukształtować pupę. Majtki o specjalnej, wzorowanej na stringach konstrukcji, zaopatrzone w wewnętrzne poduszeczki sprawią, że nawet najbardziej płaskie pośladki nabiorą seksownych krągłości, a te, które uległy bezwzględnym siłom grawitacji, uniesione zostaną do góry. Do osiągnięcia ideału potrzebna jest jeszcze odpowiednio wąska talia. I tu do działania wkraczają właśnie wyszczuplające gorsety. Bez trudu znajdziemy je w najbliższym centrum handlowym czy wpisując w wyszukiwarkę frazę „gorsety sklep”. Mocny, sprężysty materiał, pionowe fiszbiny i konstrukcja gorsetu odpowiednio spłaszczą wałeczki oraz zmniejszą obwód w talii nawet o kilka centymetrów.

Współczesna bielizna wyszczuplająca pozwala kobiecie w niezwykle prosty, bezpieczny dla zdrowia i, co niezwykle istotne, w przeciwieństwie do operacji plastyczny nieinwazyjny sposób nadążać za kanonami urody. Dla pań, które nie zawsze potrafią zaakceptować swoje kształty i swoje ciało, to prawdziwe wybawienie. Warto więc wzbogacić swoją garderobę o bieliznę, która odmienia kobiece kształty.

W pogoni za ideałem
1 vote, 5.00 avg. rating (92% score)
About