Friday, 14/5/2021 UTC+2
Warmia płaszcze damskie – huna, jass, getex

Płaszcze z guzikami

Płaszcze z guzikami

Kurtki z guzikami to od wielu sezonów jedne z najmodniejszych okryć wiosennych, letnich a także zimowych. Jednym słowem kurtkę taką można założyć na każdą pogodę. Okrycia z guzikami bardzo często są eleganckie i nadają się na wesela, konferencje, zakończenie roku czy też inne ważne wydarzenia w codziennym życiu. Na polskim i światowym rynku jest bardzo wiele dostępnych kurtek z guzikami. Należy również zwrócić uwagę na kurtki z napami które często zastępują guziki a również wyglądają bardzo interesująco. Kurtki takie, w modnych fasonach można dostać na przykład w sklepach młodzieżowych. Bo to właśnie młode osoby wybierają najczęściej takie okrycia.
Jaką kurtkę z guzikami? Mówiąc o kurtkach z guzikami każdy wyobraża sobie okrycie typu płaszczyk delikatnie talkowane. Jednak obecnie bardzo modne są kurtki jeansowe z guzikami. Bardzo wiele sklepów ma w swojej ofercie interesujące fasony takich kurtek. A może skórzana kurtka z guzikami lub napami? Wiele osób wybiera właśnie takie skórzane okrycie. Przede wszystkim dlatego, że pasuje ono do każdego stroju. Skórzaną kurtkę można założyć do sukienki, dzięki temu zyskamy rokowy pazur w naszej kreacji. Również ciekawym rozwiązaniem jest skórzana kurtka połączona z dżinsami i tenisówkami. Głównie dlatego że sportowy look zawsze będzie w modzie. Może warto wybrać się do Bershki lub Stradivariusa aby znaleźć coś dla siebie.

Solar to jedna z bardziej popularnych marek odzieżowych, która swoją ofertę kieruje głównie do aktywnych zawodowo i prywatnie kobiet, które cenią sobie unikalne, kreatywne podejście do mody. W asortymencie tej marki spotkać można niemal każdą część garderoby kobiecej, choć szczególną uwagę przykuwają doskonale skrojone kurtki oraz płaszcze damskie. Większość projektów kurtek i płaszczy Solar charakteryzuje się minimalistycznym i nowoczesnym podejściem do estetyki odzieżowej, choć projektanci współpracujący z marką Solar często puszczają wodze fantazji, czego efektem stają się wspaniałe, futurystyczne, odważne i bardzo kobiece kurtki oraz płaszcze – wiosenno-letnie i zimowo-jesienne.
Kurtki i płaszcze Solar dostępne są w wielu wariantach stylizacyjnych. Wystarczy spojrzeć na modele prezentowane w butikach tej marki. Eleganckie płaszcze damskie, które swoim fasonem nawiązują do tradycyjnych schematów damskich okryć wierzchnich takich jak klasyczne trencze czy płaszcze typu Burberry. Solar stawia także na nieco bardziej nowoczesne i awangardowe propozycje: obok uniwersalnych, ponadczasowych płaszczy, proponuje szeroki wachlarz damskich kurtek, które olśniewają swoim urokiem. Pojawiają się sportowe kurtki typu parka, kurtki bejsbolówki czy kurtki outdoor, które świetnie komponują się z klasycznymi rurkami i oryginalnymi trampkami za kostkę.

About