Monday, 3/8/2020 UTC+2
Warmia płaszcze damskie – huna, jass, getex

Naturalne kożuchy na zimę

Naturalne kożuchy na zimę

Rokrocznie, gdy zima zbliża się do nas wielkimi krokami, w zapomnienie idą krótkie jesienne kurteczki czy lekkie płaszcze na jesień. Na chłodne i mroźne dni potrzebujemy okrycia wierzchniego, które będzie zapobiegało przemarznięciu. W tym sezonie nadal modne są eleganckie płaszcze i stylowe kurtki ze skóry. Prawdziwym hitem zimy 2011/2012 będą jednak naturalne kożuszki i futra.

Tej zimy w odzieży wierzchniej panuje chłodny minimalizm będący wyrazem stylu i elegancji. Doskonale jest to widoczne również w przypadku kożuchów. Długość nie jest tak ważna jak sam fason. Prosty i klasyczny krój kożucha jest obecnie najmodniejszy ale nic nie stoi na przeszkodzie, by przyozdobić go gustownymi dodatkami czy detalami, takimi jak: duża wełniana czapka, skórzane rękawiczki czy modny pasek. Dotyczy to w równej mierze kożuszków i futer damskich, męskich jak i młodzieżowych czy dziecięcych. Jeśli zaś chodzi o modne kolory kożuchów to niewątpliwie prym wiodą tutaj barwy ziemi: zieleń, brąz, karmel czy oliwka.

Najseksowniejsze są krótkie kożuszki. Damskie spotkamy zdecydowanie częściej niż męskie. Świetnie podkreślają atuty kobiecej sylwetki. Nadają się zarówno na co dzień jak i od święta. Hitem są bowiem już od kilku sezonów eleganckie śnieżnobiałe kożuszki i futerka ślubne. Długie kożuchy nadają się natomiast na duże i siarczyste mrozy. Świetnie chronią przed zimnem a jednocześnie są wciąż modne i szykowne. Możemy zakładać pod nie nawet lekkie i zwiewne sukienki. Od kilku już lat z mody nie wychodzą kożuszki góralskie. Długie, krótkie, damskie czy męskie, w różnych kolorach – ich wybór jest naprawdę duży. Decydując się na zakup modnego odzienia wierzchniego, musimy być świadomi tego, że cena kożucha czy futerka może przerosnąć nasze najśmielsze oczekiwania. Najdroższe są oczywiście kożuchy naturalne i ekologiczne. Nie ma chyba kobiety, która nie chciałaby choć raz włożyć na siebie ekskluzywnego futra z norek. Tańszym rozwiązaniem jest

Z czym nosić kożuchy? Mamy nieograniczone możliwości, bowiem możemy je zakładać praktycznie do wszystkiego. Projektanci mody proponują, by krótkie kożuszki łączyć z sukienkami w stylu militarnym bądź klasycznymi czarnymi rurkami. Świetnie będą się również komponowały z szerokimi, wełnianymi spódnicami. Długie kożuchy natomiast wymagają modnych wysokich kozaków i lekkiego ubrania pod spodem.

Naturalne kożuchy na zimę
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About